ale będzie jazda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ale będzie jazda

łupu-cupu bęc
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Setup plus komentarze

Go down 
+2
seachdamh
Paradoks
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty



Posts : 119
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPon Wrz 06, 2010 1:51 pm

Hej, Jack, Baddog idzie na mnie aggro ze swoim umysłem?
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPon Wrz 06, 2010 2:18 pm

Nic z tych rzeczy. Marilyn jest dla niego w porządku. To takie przyjacielskie ostrzeżenie. Smile
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPon Wrz 06, 2010 2:20 pm

To zależy od Ciebie. Jeżeli chcesz się przeciwstawić - to będzie aggro i Jack rzuca +weird. Ale możesz też uznać, że Marilyn nie chce oponować i się zgodzi, wtedy rzut nie będzie potrzebny.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPon Wrz 06, 2010 9:16 pm

Wiem, wiem. To do it, do it. Z tym, że Baddog nie chciał zastraszyć Marilyna, tylko doinformować go w kwestii wyboru kierunku podróży. Zamiast "powiedz, że jedziemy do Omiego, albo zrobię Ci krzywdę" to było "możesz myśleć, że jadąc do Bakera będziesz miał najłatwiej, ale tak nie jest". Nieważne. Mical zgrabnie przejął inicjatywę.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPon Wrz 06, 2010 9:47 pm

Czy tylko mi się ta scena skojarzyła z Monty Pythonem i słynnym: "What are you gonna do, bleed on me?!"
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyWto Wrz 07, 2010 12:17 pm

Czy dobrze rozumiem, że cała trójka postanowiła kierować się do holdu Omie-Wise'a?
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyWto Wrz 07, 2010 5:12 pm

Tak, na to wygląda. W moim przypadku ma to związek z wcześniejszym pytaniem, na które nie dostałam odpowiedzi.

Cytat :
Czy ja dobrze rozumiem, że dostajemy podpowiedź od MC, że hold Omie-Wise to najlepsza opcja? Wiemy o nim coś więcej?
Aha, Snow _rzeczywiście_ dość uważnie przyjrzała się cmentarzysku. Zobaczyła coś wartego wzmianki?
To co ją najbardziej interesuje, to - jak zginęli Ci ludzie. Ktoś taki jak Snow, kto żyje życiem w stylu "son of a gun", pewnie ma dość sporą wiedzę jak wyglądają trupy którym zadaje się wszelkiego rodzaju gwałtowną śmierć. Wspomnę też, że widok podobnej ilości ciał nie robi na niej wrażenia, bo to dla niej nie pierwszyzna.
Inna sprawa, jak długo one tam leżały?


Mical, taka kwestia do ustalenia, myślę że między naszą trójką właściwie - co robimy z twoim ładunkiem?
Jeśli Snow ma narażać dupę aby go bronić (a u Omiego mogą się znaleźć chętni na redystrybucję dóbr) to nic za darmo.

Plan jest taki żeby spróbować im przehandlować broń. Pewnie im się przyda, raz że nie wiemy co usunęło hold Donovana, dwa - mają na pieńku z Bakerem, tak? No i może uda nam się jakoś odbić od dna.

Aha, kolejny pomysł - poszukajmy kogoś, kto będzie w stanie powiedzieć nam, co jest w beczkach.

Burza mózgów, anyone?
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyWto Wrz 07, 2010 7:46 pm

Nie wiedzieć czemu byłem przekonany, że ładunek został w Phoenix. W takim wypadku o wiele lepszym wyjściem niż handel informacją wydaje się handel bronią. Trzeba to tylko rozegrać tak, abyśmy utargowali coś więcej niż relatywnie humanitarną egzekucję.

Baddog, w przeciwieństwie do Snow, nie jest zainteresowany trupami. Istotniejszym jest dla niego się wynieść się stamtąd zanim zbiorą się tam ścierwojady. Te dosłowne i te metaforyczne.

Cytat :
Jeśli Snow ma narażać dupę aby go bronić (a u Omiego mogą się znaleźć chętni na redystrybucję dóbr) to nic za darmo.

Myślałem, że to my wisimy Marylinowi za to, że wozi nasze kalekie dupska po pustkowiu z narażeniem własnego mienia, zdrowia i życia. Wink
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyWto Wrz 07, 2010 7:49 pm

Ej, nie mam pojęcia czemu tak myślałeś, przecież Baker chciał odzyskać ładunek Very Happy. A Snow szukała Marylina niejako przy okazji.

Cytat :
Myślałem, że to my wisimy Marylinowi za to, że wozi nasze kalekie dupska po pustkowiu z narażeniem własnego mienia, zdrowia i życia.

Dobre Very Happy.

Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyWto Wrz 07, 2010 8:21 pm

Chodzi mi o to, że ktokolwiek przechwycił Marylina mógł już rozładować jego transport. Nie wiem. Ja bym tak zrobił. Very Happy
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyWto Wrz 07, 2010 9:15 pm

Phuck. Pomyliłam Phoenix z holdem Bakera. Very Happy
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptySro Wrz 08, 2010 9:14 am

Kwestię ładunku rozwiązaliśmy właściwie w rozmowie Snow i Marilyna.
Cytat :
Baker kazał mu dopilnować, żeby nie było świadków, jak już uda się odzyskać twój ładunek. Znaczy, ci świadkowie, to oczywiście Baddog, ty i ja. Co ty wieziesz, Marylin?
Czas teraźniejszy sugeruje, że ładunek wciąż jest przyczepiony do wozu.

@udziału w barterze za ładunek, to wiesz. Żeby wam przypadkiem Marilyn nie policzył za wyciągnięcie was z tej dziury. Razz Zresztą, Snow na samym początku obiecała Marilynowi przysługę za zabranie ich od Donovana, więc uznajmy, że to będzie ta przysługa.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptySro Wrz 08, 2010 9:59 am

Cytat :
Zresztą, Snow na samym początku obiecała Marilynowi przysługę za zabranie ich od Donovana, więc uznajmy, że to będzie ta przysługa.
Nie, Snow uważa, że teraz są już na równo.

Pdox mówi że nie ma ładunku, zapomniał napisać :/.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptySro Wrz 08, 2010 10:18 am

A kiedy według Snow to wyrównali?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptySro Wrz 08, 2010 12:17 pm

Jack of Winters napisał:
Nie wiedzieć czemu byłem przekonany, że ładunek został w Phoenix.

Nie wiedzieć czemu oni uważają, że nie został. Smile
To znaczy ok, chyba nie napisałem tego nigdzie wprost, ale c'mon! czy to nie było oczywiste?
Nie wspominając o tym, że przy ostatnim hamowaniu Marilyna, gdyby ta przyczepka była jeszcze za wozem, już by was nie było.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptySro Wrz 08, 2010 12:19 pm

Tłumacz się tłumacz, po prostu zapomniałeś.

Hej, teraz to co najwyżej możemy im sprzedać Marylina.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptySro Wrz 08, 2010 12:43 pm

Gracze zawsze wszystko interpretują na swoją korzyść, to chyba oczywiste, nie? Razz
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptySro Wrz 08, 2010 1:09 pm

Tylko posiadanie przy sobie tego ładunku to NIE jest korzyść, jak wszystkie wydarzenia na tej sesji wskazują do tej pory. Przeczytajcie jeszcze raz co-gdzie-kto-i-dlaczego. Wink

Chyba nie będzie dla was niespodzianką, jezeli powiem, że los holdu Donovana jest ścisle związany z tym ładunkiem? A pan Smith, który pracował dla Donovana, a zależało mu, żeby ten ładunek do holdu nie dotarł?

Mical, jak dla mnie spokojnie ta radiostacja może działać, a nawet możesz nawiązać łączność z Half-Pintem. Dlaczego nie?
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptySro Wrz 08, 2010 1:31 pm

Cytat :
Chyba nie będzie dla was niespodzianką, jezeli powiem, że los holdu Donovana jest ścisle związany z tym ładunkiem? A pan Smith, który pracował dla Donovana, a zależało mu, żeby ten ładunek do holdu nie dotarł?
Przypominam, że Snow rozmawiała o tym z Visage.
Gry są zawsze i wszędzie, tak?

Co do ładunku to jeśli nie pojawiło się to w fikcji, myślałam, że nic się nie zmieniło.
No to teraz dupa.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyCzw Wrz 09, 2010 4:02 pm

Ale będzie jazda, łupu cupu bęc.

roll +weird
2 + 2 + 0

Skręcamy do Phoenix?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyCzw Wrz 09, 2010 4:07 pm

Nie przejmuj się na razie tym rzutem, nie wpływa na fikcję na tym etapie, macie czas, żeby ewentualnie coś zrobić albo o czymś porozmawiać, jeżeli chcecie. Jeżeli nie chcecie lub uważacie, że nie macie o czym pisać, przejdę do następnej sceny.

Aha, Mical, pisałem to już wcześniej, wyniki testów mają się znajdować w temacie z przygodą, w [spoiler]ach.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyCzw Wrz 09, 2010 4:17 pm

Wróciła ta pierdolona kwestia wozu Marylina i miejsc dla pasażerów. ja przepraszam, ale moja wyobraźnia zgrzyta jakby ktoś piasku jej dosypał.

Wszystko przez to że Snow najpierw siedziała z Marysią w szoferce, potem w fikcji się pojawiło że szoferka jest jednoosobowa.

jak dla mnie to uznajmy że jest jednoosobowa, ale w takim razie S. i B. jadą na dachu, czy gdzie tam.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyCzw Wrz 09, 2010 4:22 pm

E tam, takie pieprzenie z ta jednosobowa szoferką; jak na mój gust to wygląda jak w ciężarówce, trzy osoby mogą spokojnie siedzieć i wszyscy z przodu, takie bydle jest szerokie, tylko nie ma z tyłu kanapy.

Jak Marilyn chce mieć jednosobowy pojazd, niech sobie motocyklem pojeździ. Wink
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyCzw Wrz 09, 2010 4:27 pm

Ok, totalnie to kupuję.

I fajny post.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyCzw Wrz 09, 2010 4:58 pm

Cieszę się.

Jeszcze a propos cmentarzyska, nie pojawiło się w fikcji, ale po fragmentach żelbetonowej konstrukcji można się domyślić, że gdzieś tutaj było coś w rodzaju podziemnego bunkra, do którego ktoś musiał zrzucać te ciała; niewykluczone, że to część jakiegoś większego, podziemnego kompleksu, a może starego systemu kanalizacji.

To raczej bez większego znaczenia, ale dodaję dla porządku.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyCzw Wrz 09, 2010 5:06 pm

Hej, dlaczego mam dziwne wrażenie, że oni robią tutaj coś podobnego, co robi "mój" Blueprint.

Aha. Czy - pytanie dotyczące metafizyki, tfu mechaniki - chciałabym dać Marylinowi w łeb i przejąć kierownicę, to dałabym radę to zrobić jako "go aggro". Zakładając, że chyba nie bardzo ma jak się przed tym bronić / mam element zaskoczenia.

Jak Vincent napisał:
Cytat :
Going aggro is for when you care what your enemy does, and seizing by force is for when you care what your enemy has.
To drugi powód, dla którego widzę to jako go aggro.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPią Wrz 10, 2010 1:35 pm

Dobra, po dyskusji z MC, inaczej. Teraz pytanie do Micala:
Czy jeśli Snow wydrze się na Marylina, żeby się zatrzymał, to on to zrobi?
Jeśli nie, to laska jest gotowa żeby pójść aggro i to po niej widać.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPią Wrz 10, 2010 1:49 pm

Jasne.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPią Wrz 10, 2010 1:51 pm

Hehe, idę aggro bez pójścia aggro, taka jestem cool Wink.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 8 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPią Wrz 10, 2010 2:01 pm

Yo, Snow. I put Marilyn in yo Marilyn so u can go aggro while going aggro. Very Happy
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 EmptyPią Wrz 10, 2010 10:08 pm

Jak na razie Baddog nie interweniuje. Przynajmniej, jeśli nie zacznie się dziać nic dziwniejszego. Może jedynie rzucić beznamiętne "zatrzymaj wóz" zanim Snow zacznie domagać się tego samego. Tak czy inaczej, szykuje się scena deprogramowania Marylina. Yay! Very Happy

Mniej fajne jest to, że wyjeżdżam do Krakowa na tydzień. Do niedzieli pewnie nie będę miał dostępu do sieci. Później może on wciąż być ograniczony, ale chyba będzie.

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Setup plus komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Setup plus komentarze
Powrót do góry 
Strona 8 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Komentarze
» Komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ale będzie jazda :: RPG :: Apocalypse World-
Skocz do: