ale będzie jazda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ale będzie jazda

łupu-cupu bęc
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Setup plus komentarze

Go down 
+2
seachdamh
Paradoks
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything



Posts : 268
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 16, 2010 11:35 am

Lol, napisałam "był się wstanie domyślić" zamiast "był w stanie się domyślić". Biczuję się ><.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyPią Cze 18, 2010 9:09 am

Co mi mówi imię Donovan?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 4:07 pm

Teraz mówi ci coś w rodzaju: "prawdopodobnie trup". Smile
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 5:18 pm

O mało się nie utopiłam drinkiem przez Ciebie!
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 5:33 pm

Czy dobrze rozumiem, że miejsce w którym stoimy to dawny holding Donovana?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 5:46 pm

Tak właśnie.

Można je obejrzeć/zbadać ślady - po udanym teście Sharp mogę rzucić parę informacji.

Można też próbować przyciskać Smitha (ale że sam nie jest skory do wyjaśnień, i odpowie raczej obcesowo (fuck off, not your business) potrzeba albo manipulate, albo w przypadku eskalacji rozmowy go aggro).

Można też zrobić cokolwiek innego. Wink

edit: Hmm, czemu przestały tagi działać?

Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 5:49 pm

To ja, ja rzucę! Na sharpa! Mogę? ;D

Serena rzucił 2k6 i otrzymał wyniki: kość 1: 4, kość 2: 6, suma: 11.


Ostatnio zmieniony przez Selyuna dnia Sro Cze 23, 2010 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 5:50 pm

Turlaj + skonstruuj swobodnie bardziej szczegółowy opis miejsca na bazie tego, co ja napisałem wraz z tym, co robi Snow. W zależności od tego, co ci wyjdzie, dodam jakieś konkretne szczegóły.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 5:58 pm

Znaczy, rozumiem, że to jest moment: "hej, Snow! Co widzisz?"
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 6:00 pm

Yup. Smile + W spoilerze wynik testu Sharp.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 7:31 pm

To mam prośbę, abyś dodał mi tych parę informacji za ten zajebisty rzut, a ja wplotę to później do posta. Ok?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 8:21 pm

- Zostało trochę śmieci, a nawet broni i amunicji. Nawet narzędzi i lekarstw. Oznacza to, że jeszcze nie było tu prawdziwych scavengerów, bo oni wyczyściliby to miejsce do gołej skały.

- Sporo rzeczy osobistych - tu zachęcam do scen koloru wedle uznania.

- Z drugiej strony większe rzeczy (jak np. pojazdy), jeżeli tu były, zostały zabrane.

- Podobnie jak jedzenie i paliwo, o ile jakieś tu składowano.

- Wygląda na to, że mieszkało tu więcej niż setka ludzi, zostały po nich kości, dokładnie ogryzione.

- Szczątki są w większości w jednym miejscu, w jakimś rowie, jakby ktoś zrzucił je na stos, ciężko powiedzieć, czy już jako szkielety, czy jeszcze ciała. Oczywiście w różnym wieku, starcy, dorośli i dzieci.

- Snow znajduje też całkiem sporo syfu, który może identyfikować jako odchody; trochę jak kozie bobki (choć oczywiście wątpliwe, by kiedykolwiek widziała kozę i wątpliwe, żeby rzeczywiście były tu kozy, to raczej skojarzenie dla gracza ;P)

- Niech Mical podrzuci ci jeszcze jakieś szczegóły, które bez cienia watpliwości wskażą, że na 100% jesteście w byłym holdzie tego całego byłego Donovana;
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySro Cze 23, 2010 8:48 pm

Hmm... Właśnie w głowie zaczęło mi grać "Heel on the shovel". Ale jednak mi się nie chce tego wszystkiego pisać drugi raz Very Happy.

Mical, dasz jakiegoś posta dziś, jutro? A ja pociągnę dalej.


Ostatnio zmieniony przez Selyuna dnia Sob Cze 26, 2010 12:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyCzw Cze 24, 2010 3:47 pm

@Jack:

Cytat :
Hx:
No właśnie. Znam kogokolwiek?

Ofc że znasz, takie jest założenie samej gry. Zaraz rozpiszę Hxy.

Baddog
hxy dla innych (czyli jak dobrze cię znają)
• Tell everyone Hx-1. You keep yourself secret. (wpisałam w nasze karty)

Twoje Hxy, czyli jak dobrze znasz: (wliczyłam twój bonus +1 z brainera)
Snow
Hx+2 - You put yourself out in the public view (chodzi ofc o Snow)
Wolf
Hx+1
Marylin
Hx+2 - Everybody knows a bit about who you are and where you’ve been (chodzi ofc o Marylina)

Teraz jak już wiesz z characterbooka, możesz zignorować to i przydzielić 1, 2 albo wszystkie 3:
• One of them has slept in your presence (knowingly or un-). Whatever number that player tells you, ignore it; write Hx+3
next to the character’s name instead.
• One of them, you’ve been watching carefully for some time, in secret. Whatever number that player tells you, ignore it; write Hx+3 next to the character’s name instead.
• One of them quite evidently dislikes and distrusts you. Whatever number that player tells you, ignore it; write Hx+3
next to the character’s name instead.


Z tym że robimy to wg. starych zasad z playtestbooka dla MC, wiele się tutaj mogło zmienić.
To są generalnie zasady dotyczące nowych postaci:

Cytat :
The new character will need Hx with everybody else and everybody else will need Hx with her.
Here’s how:
• The player introduces her new character.
• She goes through her Hx rules and makes all the requisite decisions.
• Everybody else goes through their Hx rules, rewriting them to binaries as on page 23, and making their requisite decisions. They don’t revisit their Hx with anybody else, they simply decide, binarily, for the new character.
• Sum as normal, and ta da.

I nie do końca rozumiem, w jakim kontekście zostało użyte słowo "binary" Neutral


Ostatnio zmieniony przez Selyuna dnia Sob Cze 26, 2010 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyCzw Cze 24, 2010 11:14 pm

Chyba znalazłem.

Cytat :
If you have only two players, the Hx rules as written won’t make sense. Just revise them into binaries: “Choose the character your character trusts the least” becomes “does your character distrust the other character?” “Choose the character your character thinks is prettiest” becomes “does your character think the other character is pretty?” “Choose the character your character thinks is smartest” becomes “does your character think the other character is smart?” Order the other characters according to how much your character likes and trusts them” becomes “does your character like and trust the other character?” Piece of cake.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyCzw Cze 24, 2010 11:30 pm

Hmm, Pdox, weź się wypowiedz ponieważ jeśli dobrze pamiętam, założenie miało być takie, że wszyscy się znają.

Zapytałam o te Hxy przy nowej postaci na forum AW, jakiś koleś napisał mi coś takiego:

Cytat :
• She goes through her Hx rules and makes all the requisite
decisions — it’s her “your turn.”

• Everybody else takes a turn, but just tells her Hx-1 if their characters aren’t acquainted, Hx+1 if they are.

Chyba trzeba odprawić rytuał i przywołać nidhogga.


Ostatnio zmieniony przez Selyuna dnia Pią Cze 25, 2010 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyCzw Cze 24, 2010 11:43 pm

Wszyscy się znają.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyPią Cze 25, 2010 11:19 pm

Vincent saves the day! Wytłumaczył mi te Hxy:
Cytat :
1. The new player takes her turn, as normal, making choices and telling people whatever her Hx rules say.

The old players follow their own Hx rules, possibly modifying what she tells them. By default, the new character counts as "everyone else," but if somebody has an option they really want to use, it's no harm to let them use it.

2. The old players take their turns. Instead of following their Hx rules, they tell the new player Hx-1 or Hx+1.

The new player follows her Hx rules as normal, possibly modifying what they tell her.

@ Pdox - tak jak mówiłam, zdejmuję sobie 1 harmu, powiedziałeś że to ok (opatrunek, 1 dzień w drodze itd).

@ Jack - przeczytałam Hxy i zrobiło mi się jakoś tak... nieprzyjemnie. Jakby coś po mnie pełzało, tylko nie wiem co. ==; No więc, łap:
Choose the character you trust the least. - i ja mam z Baddogiem też +3.

Aha, mogę wybrać highlighta dla Baddoga? Smile
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySob Cze 26, 2010 5:11 pm

Jeśli jeszcze raz wyedytuję swojego ostatniego posta, zabiję się. Serio.
Zastanawiam się natomiast, która forma jest poprawna - "żyjesz na świecie, który" czy "w świecie"?
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptySob Cze 26, 2010 10:08 pm

Cytat :
Choose the character you trust the least. - i ja mam z Baddogiem też +3.
Mądrze. Wink

Podejrzewam, że w kwestii składni obie formy są poprawne.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyNie Cze 27, 2010 7:45 pm

Kolejny żałośny rzut. Ale mam improve <3.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyPon Cze 28, 2010 11:25 am

Sprawa S. i jej Weirda omówiona, opis w rękach gracza.

Sytuacja jest jasna, jest barykada (jakieś budynki + murki, w poprzek ulicy mała ciężarówka), Marilyn się do niej zbliża, Baddog wylazł do przodu i zaraz znajdzie się w świetle reflektorów.

W tej chwili działania należą do Marilyna, Snow oraz Baddoga. Deklarujcie i opisujcie działania.

Jasne jest, że dla Visage i jego ludzi przybywacie z Phoenix i to jest niebezpieczne, chcą was zatrzymać i za żadne skarby nie dadzą podejść do siebie bliżej niż na kilka metrów.

Można oczywiście próbować przebić się na siłę, z tym że oznacza to faktycznie bitwę z małym gangiem i w tej ciemności cholera wie, ilu ich tam siedzi właściwie i z jaką bronią. Baddog wie, że mają co najmniej jedną M72 LAW, której właściciel zostanie wskazany nocnym gościom po udanym teście sharp jako "most dangerous".
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyPon Cze 28, 2010 6:48 pm

Zastanawiałam się nad tym, na co wydać swój pierwszy improve, i w końcu postanowiłam nie zachowywać się "gejmistycznie". Więc wezmę "Easy to trust" z characterbooka operatora. Zaktualizowałam kartę Snow.

Z mojej strony jest to "read a sitch" (9), who's in charge - Visage, tak?

Mical, jeśli mogę coś zasugerować, to zrób też read a sitch.
Aha, co do holdów z "read a person" to zdecydowanie zachowuje się je _tylko_ do końca rozmowy, w której read został użyty. Czyli nasze niewykorzystane przepadły.

Snow pogada z Visage i postara się go przekonać do tego, aby nas przepuścił, ale póki co nie jest to "manipulate", bo nie ma zamiaru niczego obiecywać Wink.

@ Jack - mała sugestia fabularna - hold Mercera to mogłoby być miejsce, z którego Baddog zna Snow.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyWto Cze 29, 2010 1:36 am

Mam wielką, wielką prośbę, i Pdox zapewne się ze mną zgodzi, żeby nie pisać retrospektywnie. Tzn. (w odniesieniu do ostatniego posta Micala) w momencie kiedy np. ja zatrzymuję akcję w określonym momencie, nie ma sensu drugi raz powtarzać tego samego a propos tego, co się zdarzyło.

I druga prośba - jeśli ktoś doprecyzowuje szczegóły dotyczące tego, co wcześniej nie zostało w żaden sposób określone, niech druga osoba nie zaprzecza temu w swoim poście. Zawsze można poprosić o edycję, albo skomentować tutaj.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyWto Cze 29, 2010 2:11 am

Cytat :
Baddog wie, że mają co najmniej jedną M72 LAW, której właściciel zostanie wskazany nocnym gościom po udanym teście sharp jako "most dangerous".

Cytat :
Marilyn decyduje, że największą drzazgą w dupie jest tu ten siwy goguś.

Hę?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyWto Cze 29, 2010 10:08 am

Tia, taki update, zmieniłem zdanie. LAW jest niebezpieczny, ale Visage jest według Marylina jeszcze bardziej.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyWto Cze 29, 2010 2:57 pm

Zanim odpiszę, poprosiłbym o ustalenie moich highlightów. I dawno chyba nie słyszeliśmy od seachdamha. Wolf nie wydaje mi się typem biernego spektatora.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyWto Cze 29, 2010 3:06 pm

Cytat :
Aha, mogę wybrać highlighta dla Baddoga? Smile
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyWto Cze 29, 2010 3:26 pm

@Highlighty

Od S. masz Cool.
Ode mnie Weird.

Z okazji improvementu, zmieniam swój highlight dla Snow z Weird na Hard. Hej, Baddog może zmienić Snow Sharp na coś innego, jeśli chce.

@Wolf

Misza przestał się odzywać, więc uznaj, że jego postaci po prostu nie ma. Jeżeli bardzo potrzebne wam wytłumaczenie na poziomie fikcji, to po spotkaniu na pustyni z Marilynem, sklął go, sklął Smitha, sklął Snow, że się zadaje z Marilynem i Smithem, zabrał kanister benzyny i poszedł gdzieś w pizdu w pustynię.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyWto Cze 29, 2010 5:21 pm

Chciałam zwrócić uwagę na to, że ze względu na posiadanie manewru pt. "Ice cold", harda używam tylko do "seize something by force or secure your hold on something".
Nie rzucam też na hota.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 3 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 3 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 EmptyWto Cze 29, 2010 6:03 pm

"Seize something by force or secure your hold on something" właśnie wydaje mi się w chwili obecnej najciekawsze w Snow.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Setup plus komentarze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Setup plus komentarze
Powrót do góry 
Strona 3 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Komentarze
» Komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ale będzie jazda :: RPG :: Apocalypse World-
Skocz do: