ale będzie jazda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ale będzie jazda

łupu-cupu bęc
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Setup plus komentarze

Go down 
+2
seachdamh
Paradoks
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySob Maj 29, 2010 11:35 am

Ruszamy z próbką AW przez forum. Kilka ustaleń z mojej strony.

1. Biorę na siebie fuchę MC.

2. Wykorzystuję fronty i plot, które wypróbowałem już w realu jako bazę; naturalnie przewiduję sporo zmian podyktowanych specyfiką postaci.

3. Myślę, że graczy potrzeba od 3 do 5. Kto chętny? Very Happy

4. Postacie dostępne - wszystkie standardowe OD VINCENTA; wprawdzie wolałbym uniknąć hardholdera (mobilne postacie pasuja mi tu lepiej), ale jeżeli komuś będzie zależeć, możemy pomyśleć.

5. Szybkie posty nastawione na akcję raczej, niż długaśne opisy. Agresywne frame'owanie scen według "szkoły Nidhogga". Razz

6. Każdy rzuca za siebie, u siebie i podaje wyniki na dole posta (tam, gdzie pojawia się konieczność rzutu i jakaś deklaracja; tam, gdzie nie jest wymagana interwencja MC, można opisac od razu wynik akcji, naturalnie). Kiedy ja zarządzam rzut z jakiegoś randomowego move'a (typu "weird"), rzucam tez od razu u siebie, żeby nie tracić czasu niepotrzebnie.

7. Konieczność przejrzenia characterbooka wybranej postaci (pod linkiem wyżej) to jedyny wymóg znajomości systemu.

8. Wstępny setting, zgodnie z podręcznikiem, czyli minimalistycznie: około 50 lat temu nastąpiła Apokalipsa, nikt do końca nie wie, na czym polegała, ale został po niej world psychic maelstrom, który podsuwa różne wizje tym, którzy się na niego otwierają. Nie wiadomo, czy maelstrom jest przyczyną, czy efektem apokalipsy.
Gramy na gruzach USA. Pustynie, opuszczone miasta, odizolowane enklawy, resztki technologii porozrzucane tu i ówdzie, problemy z wodą, paliwem i jedzeniem, etc.
Powrót do góry Go down
seachdamh
Hreczkosiej
seachdamh


Posts : 14
Punkty Fandomu : 0
Join date : 15/05/2010

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPon Maj 31, 2010 3:04 pm

Mlask. Pewnie że ja.

Preferencje: Dla odmiany postać albo nastawiona na akcję, strzelanie i napierdalanie albo społeczna - ważne, żeby tym razem nastawiona była na działanie na pierwszej linii frontu w przeciwnieństwie do znanego niektórym Doc-a czy technika. Więc jedyne moje ograniczenie: nie dla postaci "wsparcia" (bo to już było i chcę inaczej)

Można wylosować, mogę dostać z góry, mogę wybrać. Każda spełniająca powyższe będzie dla mnie ok.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPon Maj 31, 2010 3:24 pm

Wybierz i przedstaw.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPon Maj 31, 2010 6:20 pm

To ja battlebabe, albo coś innego - na to drugie szansa 10% Wink.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPon Maj 31, 2010 7:47 pm

Battlebabe raz.

Misza, w sumie każda postać może być action, tylko trzeba wpychać na chama swoje sceny Razz Zwróć uwagę, że mój Operator też nie był szczególnie (czytaj: w ogóle) bojowy, identycznie jak Twój Angel (zresztą mechanicznie rzecz biorąc mieliśmy tyle samo hard, a Ty w dodatku lepszą spluwę).

Czyli wybieraj i wrzucaj posta do Postaci. Schemat hasłowy opisu zgodny z książeczką wydaje się wystarczający, no nie? Spróbujmy użyć tych tagów, (może je nawet zostawić po angielsku?), jako czegoś, co ma uruchamiać skojarzenia, pogramy trochę impresjami, bez dokładnych opisów.

Czyli na razie dwie osoby - jeszcze co najmniej jedna i możemy zaczynać.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyWto Cze 01, 2010 12:41 am

Driver ode mnie. Smile
Powrót do góry Go down
seachdamh
Hreczkosiej
seachdamh


Posts : 14
Punkty Fandomu : 0
Join date : 15/05/2010

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyWto Cze 01, 2010 2:48 pm

Gunlager z mojej strony Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyWto Cze 01, 2010 4:50 pm

Prośba ode mnie - wrzucajcie też w "Postacie" opis danych moves i mechaniczne tagi broni, żeby wszystko było w jednym miejscu, nie znam jeszcze wszystkich możliwych manewrów na pamięć (czyli prośba do Miszy o rozwinięcie). Smile

Cytat :
magnum (3-harm close reload loud) x 2 (chcę ich używać jednocześnie, oburącz jeśli się zgadzamy)
No ba! Dla mnie bomba. Ale to i tak bardziej kolor, bo mechanicznie nie ma różnicy. Razz
Czy ktoś zgłasza jakieś sprzeciwy?

Jeszcze krótki komentarz odnośnie spoilerów - nie odpowiadajcie w ten sam sposób, niech to będzie domena MC, czyli moja. Odpowiedzi na pytania postawione w spoilerach powinny znaleźć się w jakiś sposób w narracji waszego posta.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySro Cze 02, 2010 12:03 am

Mical.

Jedna rzecz do zmiany - nie wiesz, co jest w Phoenix. I proszę o trochę mniej pulpu niż w Iawa; filmowo, ale niekoniecznie zupełnie od czapy.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySro Cze 02, 2010 12:32 am

Poza przede wszystkim. To nie ten świat? Smile

No i nie wiem, co jest w Phoenix, ale to podobno miasto duchów. Duchy nie maja atomówek, right?

Zmienić ten transport?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySro Cze 02, 2010 12:41 am

Tia... i wiesz, że w tym systemie nie jest tak, że jakiej byś głupoty nie zrobił, to się i tak postaci nie stanie krzywda, right? Wink
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySro Cze 02, 2010 2:04 am

Ja tam nie wiem, nie czytałem podręcznika. Ostatnio wyskoczyłem z ósmego piętra i dostałem dwa harmu, so...
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySro Cze 02, 2010 9:19 am

W pancerzu wspomaganym, da się (trochę) wybronić. Ale u mnie np. takiego pancerza raczej nie uświadczysz. To było aż ósme?

Dobra, żebyśmy się rozumieli dobrze co do klimatu, analogie filmowe: Tarantino tak (taki z Inglorious Bastards, gdzie główni bohaterowie też giną), Monty Python nie. Smile

Inspiracje inne: Road Warrior, Droga, MadMax.

Cytat :
Duchy nie maja atomówek, right?
Ale mechanicznie rzecz biorąc duży gang duchów rozwali ten twój czołg wręcz. Razz
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySro Cze 02, 2010 10:04 am

Mechanicznie tak.

No dobra no, zmienię. Smile
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySro Cze 02, 2010 10:38 am

Pióropusz.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySro Cze 02, 2010 1:11 pm

To nie był pancerz wspomagany. Znaczy, był, bo tak go opisałem, ale dawał po prostu 2-armor. A harm był AP, więc pancerz i tak się olewało.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptySro Cze 02, 2010 1:33 pm

Super, świetnie.

Wyedytuj posta. Smile
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 11:04 am

Ok, następnym razem będzie szybciej.

p.s. Ojoj.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 2:41 pm

Pytanko, czy nie wybieramy highlightów jeszcze?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 3:03 pm

To ustalcie sobie hx najpierw między sobą i ustalcie highlighty zgodnie z tym, ja highlightuję na końcu.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 5:17 pm

Tylko trzeba doczytać, jak to się teraz robi.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 5:21 pm

Jeżeli ma Ci to zająć dłużej niż 5 minut, zrób według starych reguł.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 5:41 pm

Teraz jest ciekawiej:

ja
On your turn:
• Tell everyone Hx+1. You put yourself out in the public view.
On the others’ turns:
• Choose the character you trust the least. Whatever number that player tells you, ignore it; write Hx+3 next to the character’s name instead.
• Everyone else, write whatever number they tell you next to their character’s name.

Misza
On your turn, choose 1, 2 or all 3:
• One of them has fought shoulder to shoulder with you. Tell that player Hx+2.
• One of them once left you bleeding and did nothing for you. Tell that player Hx-2.
• Choose which one of them you think is prettiest. Tell that player Hx+2.

Tell everyone else Hx=0.
On the others’ turns:
• Choose which character you think is smartest. Whatever number that player tells you, add 1 to it and write it next to the character’s name.
• Everyone else, whatever number they tell you, write it next to their character’s name.

Mical
On your turn, choose 1 or both:
• One of them has been with you for days on the road. Tell that player Hx+2.
• One of them once got you out of some serious shit. Tell that player Hx+2.

Tell everyone else Hx+1. Everybody knows a bit about who you are and where you’ve been.
On the others’ turns:
• You aren’t naturally inclined to get too close to too many people. Whatever number they tell you, give it -1 and write it next to their character’s name.


Ostatnio zmieniony przez Selyuna dnia Nie Cze 06, 2010 4:11 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 5:48 pm

No to zaczynaj, uznajmy, że jest "your turn". Very Happy
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 5:58 pm

Właśnie w takiej kolejności to wypisałam specjalnie Wink
Czyli ja daję Wolfowi i Marylinowi + 1 i to tyle.
Misza opcjonalnie może do tego dopisać +1, ale nie musi.
Mical dostaje -1 więc wychodzi na 0.


Ostatnio zmieniony przez Selyuna dnia Pią Cze 25, 2010 11:50 pm, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 6:32 pm

Czyli jeżeli chodzi o Snow, to Misza może jej już highlightować jedną cechę, a jak to zrobi, ja zaznaczę drugą.

Uprzedzając pytania: tak, dostaniecie pedeki wstecznie za rzuty wykonywane zanim ustalilismy hx. Smile
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 6:43 pm

Co do highlightowania, to właśnie nie Setup plus komentarze Icon_wink
Cytat :

At the end, find the character with the highest Hx on your sheet. Ask that player which of your stats is most interesting, and highlight it. The MC will have you highlight a second stat too.


Ostatnio zmieniony przez Selyuna dnia Pią Cze 25, 2010 11:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 6:52 pm

Aaaaaaaa, racja.

Ale Ty już możesz któremuś z nich dać to +3, nie musisz czekać na jego deklarację, bo i tak możesz ją zignorować, aye? I wtedy zdaje się właśnie ta osoba będzie Ci zaznaczać skilla?
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 7:32 pm

Wiesz, ale Misza może mi dać +2, -2 lub 0, a Mical +2 lub +1. Poczekam więc.
MIIISZZAAAA!!!!
Powrót do góry Go down
seachdamh
Hreczkosiej
seachdamh


Posts : 14
Punkty Fandomu : 0
Join date : 15/05/2010

Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze EmptyPią Cze 04, 2010 7:52 pm

Marylin: One of them once left you bleeding and did nothing for you. Tell that player Hx-2 - ja ma określić czy ty wolisz określić okoliczności naszej nieudanej randki? Very Happy

Snow: Choose which one of them you think is prettiest. Tell that player Hx+2.

Smartest: Snow.

hmm... ktoś by to rozpisał w tabelce ładnie potem Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Setup plus komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze Empty

Powrót do góry Go down
 
Setup plus komentarze
Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Komentarze
» Komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ale będzie jazda :: RPG :: Apocalypse World-
Skocz do: