ale będzie jazda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ale będzie jazda

łupu-cupu bęc
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Setup plus komentarze

Go down 
+2
seachdamh
Paradoks
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything



Posts : 268
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyPon Sie 23, 2010 4:35 pm

Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyWto Sie 24, 2010 7:16 pm

Hej, tak w ogóle, to gdyby było wam smutno, że ztrollowała was byle rozpadlina, mogę na pocieszenie napisać, że razem z trzęsieniami ziemi była rozpisana jako pełnoprawny threat, z gatunku landscape.

To tak w ramach odpowiedzi na pytanie o to, w jaki sposób lanscape'y mogą być groźne. ;P
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyWto Sie 24, 2010 7:19 pm

Harm był ap, tak?
Cytat :

Spoiler:
+Cool, zobaczmy jak wyjdzie to hamowanie

Are you fuckin' kiddin me?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyWto Sie 24, 2010 7:27 pm

Teoretycznie ap, ale uwzględniłem fakt posiadania przez Snow jakiegoś pancerza, dlatego ma obrażenia mniejsze niż Baddog.

Cytat :
Are you fuckin' kiddin me?

Hej, to groźna rozpadlina jest!
Jeden z mroczniejszych npc, jakich mam do dyspozycji. Smile
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyWto Sie 24, 2010 7:34 pm

Nie, ja rozumiem że to dla Marylina "acting under fire" - mam na myśli, czy jak będzie miss, to jeszcze _nas_ rozjedzie swoim walcem? =='

W skrócie, bo napiszę posta pewnie po Micalu i / lub Paulo - Snow ma zamiar 1. odzyskać spluwę 2. przyczaić się i zrobić coś na kształt zwiadu. Gdzieś w trakcie tych dwóch czynności pogadać z Marylinem (najlepiej poza zasięgiem uszu Baddoga) i wymienić info.


p.s.
Cytat :
Jeden z mroczniejszych npc, jakich mam do dyspozycji.
I tak nie może się równać ze "straszną dziurą w ziemi"!
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyWto Sie 24, 2010 7:46 pm

Poczekam na wynik testu Micala i zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyWto Sie 24, 2010 7:50 pm

Jasne.

Snow właśnie doszła do wniosku, że jeśli istnieje jakiś Bóg, to koleś ma chore poczucie humoru.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptySro Sie 25, 2010 12:38 am

Acting under fire +cool+power

4 + 2 + 2 = 8

Przywiąż mnie do karimaty i mów mi brzydko po niemiecku!

Przy okazji, piąty exp. Biorę Good In a Clinch, rzucam na under fire na cool zamiast na sharp.

Ode mnie Hx +1 dla Snow i do tego możecie mi zmienić highlighty. Smile
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptySro Sie 25, 2010 12:41 am

Cytat :
Biorę Good In a Clinch, rzucam na under fire na cool zamiast na sharp.
Masz na myśli, na sharp zamiast na cool?

Zmieniam hlighta na sharp z coola.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptySro Sie 25, 2010 12:41 am

Tak, dokładnie to miałem na myśli, dzięki. :*
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptySro Sie 25, 2010 4:00 pm

mical von mivalsten napisał:
Acting under fire +cool+power

4 + 2 + 2 = 8

Hard bargain, ugly choice or worse outcome... ok, powiedzmy, że wobec problemów z hamowaniem aby nie wpaść do dziury Marilyn musi wariacko skręcić i w celu wytracenia prędkości "zaparkować" na solidnym, betonowym murku pośrodku drogi. Bez harmu, ale wóz mógł się lekko uszkodzić. Lekko dlatego, że jest czołgiem, zwykły by się skasował. Opis Twój.

Czemu: Snow +1 Hx?


Ostatnio zmieniony przez Paradoks dnia Sro Sie 25, 2010 5:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptySro Sie 25, 2010 6:10 pm

Bo jest fajna? Very Happy

A tak serio, to może dodajmy sobie Hxy na poprawę humoru?
Ja wlepiam Baddogowi.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptySro Sie 25, 2010 6:15 pm

A, w sumie to sobie dodajcie, powiedzmy, że minęła jedna sesja. Wink


Ostatnio zmieniony przez Paradoks dnia Sro Sie 25, 2010 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptySro Sie 25, 2010 6:17 pm

Tja, my w dziurze plus pędzący na nas walec to byłby znakomity cliffhanger, prawda?

Jeśli moje obliczenia są poprawne, to Baddog właśnie powinien dostać swojego pierwszego improvementa. Ding?
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyCzw Sie 26, 2010 2:32 am

A bo pomyślałem, że skoro nie ma podziału na sesje, to Hxy będziemy rozdawać tak, jak highlighty, czyli po improvemencie.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyCzw Sie 26, 2010 7:01 pm

Dobra, pomysł jest taki, że robimy z Micalem dialog, tak, jakby się temu przysłuchiwał ledwo przytomny Baddog, więc proszę na nas nic nie zrzucać, póki nie skończymy.
Important stuff.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyCzw Sie 26, 2010 7:32 pm

Okkkkkkk, po prostu dajcie znać, kiedy będziecie chcieli, żebym przesunął jakiś counter... Twisted Evil

Nie chwytam, o co chodzi z "pieprzonym symbolizmem"? Możecie wyjaśnić?


Ostatnio zmieniony przez Paradoks dnia Czw Sie 26, 2010 7:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyCzw Sie 26, 2010 7:48 pm

[ 26 sierpień 2010, 19:46 ]
Selyuna rzucił 2k6 i otrzymał wyniki: kość 1: 4, kość 2: 6, suma: 11. Powód : Nie podano powodu.

Read a person - Marylin.

• what’s your character really feeling?
• what does your character intend to do?
• what does your character wish I’d do?
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyCzw Sie 26, 2010 7:52 pm

Read na Snow.

6 + 6 + 2 = 14

  • what does your character intend to do?ƒ ƒ
  • what does your character wish I’d do?ƒ ƒƒ


@symbolizm: Ogólnie po raz kolejny Marysia spotyka Snow ledwo żywą na środku niczego.

@Sere:
  • Maryś chce, żeby wszystko się wyprostowało, bo to gówno go przerasta. I żeby Snow wzięła się w garść, bo mu na iej zależy. A aktualnie zachowuje się, jakby była na dwunastopasmówce prosto do piekła.
  • Pojechać do holdu Bakera i liczyć, że będzie miał farta.
  • Najlepiej, niech Snow podejmie jakąś decyzję a Maryś się podporządkuje.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyCzw Sie 26, 2010 7:57 pm

Snow często się tak zachowuje i to jest conajmniej czteropasmówka. Wink (Inch <3).

@ what does your character intend to do?
Chce wrócić do holdu Bakera i naprostować jakoś sprawy między nią i Visage (Marylin wie doskonale, dlaczego). To jedyny plan długoterminowy, jaki posiada Snow.
Ale NIE teraz. Teraz - to zła opcja. Póki co będzie więc próbowała znaleźć coś, co zmieniłoby beznadziejną sytuację w trochę mniej beznadziejną.

@ what does your character wish I’d do?
Żeby pocieszył i zapewnił, że uda się to co powyżej.


Ostatnio zmieniony przez Selyuna dnia Pią Sie 27, 2010 12:11 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyCzw Sie 26, 2010 9:10 pm

NAPRAWDĘ chcecie wracać do holdu Bakera?? Smile

Wow!

To oczywiście może być bardzo fajne.

Dla porządku przypomnę jeszcze, że na północ od Phoenix jest gdzieś jeszcze jeden hold (w sumie w okolicy były trzy: Donovana, Bakera i Omie-Wise'a). Trzeci hold jest mały i skupia przede wszystkim tych, których nie lubi Baker - czarnych, latynosów, paru skośnookich. Marilyn teoretycznie wie, jak tam dojechać. (teoretycznie bo: landscape, wiadomo; drogi się rwą, coś staje się nieprzejezdne, coś innego staje się przejezdne znowu, te rzeczy. Nie wiadomo czemu, ale Phoenix pozostaje ciągle najbardziej przejezdną drogą między tymi holdami. To znaczy - wiecie, teoretycznie, bo mało kto wjechał jednym końcem i wyjechał drugim.

Edit: proszę o wstawianie części mechanicznej z rzutami i wyjaśnieniami czego dotyczą w spoilery w przygodzie!
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyCzw Sie 26, 2010 9:53 pm

Nie, nie chcemy. Miałem editnąć, ale byłem z psem na spacerze. Smile

Jakie spoilery?

Btw, te 2-harm to było dla wozu czy dla mnie?
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyPią Sie 27, 2010 12:16 am

@ Mical - przeredagowałam trochę rozmowę S & M, teraz powinna mieć więcej sensu.

@ Jack - czekamy, aż Baddog się wypowie. Nie to żebyśmy mieli demokrację, ale, cóż. To ważne. Założenie jest takie, że Baddog mógł zarówno być przez całą rozmowę nieprzytomny / słyszał urywki / słyszał całą - co wyda Ci się ciekawe.

@ Pdox - jeszcze raz powtórzę. Wracanie do Bakera - ogólnie to tak. Teraz - nie!
2. Te "czego dotyczą" to chodzi też o odpowiedzi na pytania przy "read a person"? Bo ja się staram, żeby to po prostu wynikało z rozmowy.

p.s. @ symbolizm - chodzi ogólnie o to, jak zapętlają się sytuacje, powtarzają, itd.

Czy ja dobrze rozumiem, że dostajemy podpowiedź od MC, że hold Omie-Wise to najlepsza opcja? Wiemy o nim coś więcej?
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyPią Sie 27, 2010 2:56 pm

Hx +1 dla Snow

Rozwinięcie dopiszę, kiedy będę miał chwilę na przypomnienie sobie treści character booka.

@Pdox
Właściwie to Baddog też ma punkt pancerza, ale trudno. Nie wiem jak poważne obrażenia miałeś na myśli, ale mam nadzieję że utrata oka przez Baddoga nasyci Twoją GMowską żądzę krwi. Wink

A w związku z astralną eskapadą Baddoga, co mógłbym ciekawego powiedzieć o Phoenix?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyPią Sie 27, 2010 3:42 pm

Jack - wiem, że Baddog ma 1 armor, chodzi o to, że Snow ma 2 armor, a tak naprawdę, to spadanie jest armor piercing; po prostu uznałem, że fakt posiadania przez Snow ciężkiej zbroi mimo wszystko pomógł jej trochę podczas turlania się po osuwisku.

Nie miałem na mysli oka, raczej jakieś złamanie, aż tak żądny krwi nie jestem - tak czy inaczej your choice. Smile

@Phoenix - mnóstwo ciekawych rzeczy, pojawią się niebawem.

Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyPią Sie 27, 2010 4:08 pm

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to pod poniższym linkiem znajduje się najbardziej aktualna (finalna) wersja characterbooków:
http://www.lumpley.com/apocalypse/ApocalypseWorld-playbooks.pdf
Plus do tego ściągawka z basic moves.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptySob Sie 28, 2010 12:22 pm

Dzięki. In-brain puppet strings w takim razie. A jeśli żądza krwi MC nie jest dziś duża, to wystarczy mi ta złamana ręka. Oko może być uszkodzone, ale do naprawienia.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyNie Wrz 05, 2010 8:34 pm

Mój odpis po poście Jacka.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyNie Wrz 05, 2010 9:49 pm

Jako że Baddog pracował w wywiadzie Bakera i w jego straży granicznej, stwierdziłem że może wiedzieć, do kogo należy trzeci hold. O ile nie jest to, jak może również samo tego holdu istnienie, trzymane w ścisłej tajemnicy przez Bakera.

Zakładam też, że brainerzy nie są na tyle liczni ani gadatliwi, żeby ktokolwiek poza nimi wiedział, że potrzebują takich a nie innych warunków, by wyrządzić takie a nie inne szkody. Chciałem scenki w stylu: "I can kill you with my brain." Very Happy
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyPon Wrz 06, 2010 1:11 pm

Wiecie co, chłopaki, to ja się nie będę jeszcze przez chwilkę wtrącać.
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 7 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 EmptyPon Wrz 06, 2010 1:51 pm

Hej, Jack, Baddog idzie na mnie aggro ze swoim umysłem?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Setup plus komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Setup plus komentarze
Powrót do góry 
Strona 7 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Komentarze
» Komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ale będzie jazda :: RPG :: Apocalypse World-
Skocz do: