ale będzie jazda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ale będzie jazda

łupu-cupu bęc
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Setup plus komentarze

Go down 
+2
seachdamh
Paradoks
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Jack of Winters
Bla?



Posts : 98
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPią Wrz 10, 2010 10:08 pm

Jak na razie Baddog nie interweniuje. Przynajmniej, jeśli nie zacznie się dziać nic dziwniejszego. Może jedynie rzucić beznamiętne "zatrzymaj wóz" zanim Snow zacznie domagać się tego samego. Tak czy inaczej, szykuje się scena deprogramowania Marylina. Yay! Very Happy

Mniej fajne jest to, że wyjeżdżam do Krakowa na tydzień. Do niedzieli pewnie nie będę miał dostępu do sieci. Później może on wciąż być ograniczony, ale chyba będzie.

Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptySob Wrz 11, 2010 10:18 am

Gdyby wpadło wam do głowy zbadać kark Marilyna, to wszystko wskazuje na dordzeniową iniekcję jakimś hitechowym megawypasionym dozownikiem. Smile

Innymi słowy, jeżeli ktoś podejrzewał, że w Phoenix może być disease vector, to miał rację.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptySob Wrz 11, 2010 3:00 pm

*zatyka uszy i robi lalalalala*
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyNie Wrz 12, 2010 5:30 pm

Ktoś coś pisze?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 13, 2010 9:30 pm

Możesz Ty, po prostu uwzględnij to, co oni zadeklarowali w komentarzach.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPią Wrz 17, 2010 10:39 am

mical von mivalsten napisał:
A kiedy według Snow to wyrównali?
Widzę, że przegapiłam to pytanie.

W momencie, kiedy 1. wyruszyła go szukać ładując się przy tym w sytuację bez wyjścia, ale przede wszystkim 2. kiedy przekazała mu info "nie wracaj do holdu Bakera, niebezpieczeństwo". Co Marylin zignorował albo jej nie słuchał, ale to już jego sprawa.
Przy okazji zauważ, że poinformowanie o tym Marylina miało swój koszt i było rezultatem ciężkiego tak naprawdę wyboru.
Snow równie dobrze mogła próbować załatwić Marylina i podlizać się Bakerowi. Nie zapominaj, że to postapo.

Paradoks napisał:
To zależy od Ciebie. Jeżeli chcesz się przeciwstawić - to będzie aggro i Jack rzuca +weird.
Chciałam się odnieść jeszcze do tego.

W myśl zasady, że to MC mówi co jest rzutem, ale to gracz ostatecznie decyduje czy rzuci na ten "move", czy zmieni deklarację - nie zgadzam się z powyższym.
Rozumiem oczywiście, że gramy przez forum i dogadywanie się wygląda inaczej, niż na żywo.
Ja w ogóle kazałabym Baddogowi rzucić na manipulate, bo tak to moim zdaniem wyglądało. Zastraszanie kogoś przy użyciu groźby przemocy - nie tu i teraz, jeszcze bez wyciągania broni itd - to również manipulate.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPią Wrz 17, 2010 12:34 pm

Nie w przypadku brainera.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPią Wrz 17, 2010 12:45 pm

O. Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPią Wrz 17, 2010 2:06 pm

Generalnie rzecz biorąc, w fikcji nie musi wyciągać broni, żeby kogoś zastraszać, padła deklaracja "i can hurt you with my brain" + nie widziałem tam materiału na manipulację, tylko raczej na subtelną groźbę.

Poza tym w wypadku interakcji PC-PC wolę jak najmniej rzucać, jeżeli gracze są w stanie dojść do porozumienia i nikomu nie zależy na wymuszaniu obietnic, taki homerule. Gdybym miał wykonywać rzuty przy wszystkim, co lekko podchodzi pod perswazję, byłoby to bardzo exploitable.

Inaczej niż w przypadku gracz-npc, gdzie widzę jak najwięcej materiału do rzucania, żeby zobaczyć co się wydarzy.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 12:48 am

Cytat :
Generalnie rzecz biorąc, w fikcji nie musi wyciągać broni, żeby kogoś zastraszać, padła deklaracja "i can hurt you with my brain" + nie widziałem tam materiału na manipulację, tylko raczej na subtelną groźbę.

Dla wyjaśnienia powtórzę, że celem Baddoga było ostrzeżenie Marylina, a nie wymuszenie takiej czy innej reakcji pod groźbą przemocy. To, że przyrównałem sytuację do sceny z serialu nie powinno moim zdaniem wpływać na rozgrywkę. Zwłaszcza, że tam też chodziło raczej o zasianie wątpliwości niż jakąkolwiek stanowczą perswazję. Gdybym miał rzucać, również skłaniałbym się ku manipulacji. Prawda, brainer nie musi mieć fizycznej broni, żeby komukolwiek grozić. Ale gunlugger też nie musi wyciągać swojej z kabury, żeby to zrobić. Decydująca powinna być według mnie gotowość do zastosowania przemocy w wypadku odmowy.

Zastanawia mnie jak, mechanicznie, wyglądałaby sytuacja ze zwykłym blefem. Próbujemy zastraszyć wroga. Groźbą przemocy przekonać go, że jego przewaga nie robi na nas wrażenia, że jest tylko pozorna. Przeciwnik nie ustępuje. Czy w tym momencie reguły wymuszają rzucenie się do samobójczej walki? Dlaczego po fiasku planu A nie mielibyśmy wycofać się na z góry upatrzone pozycje?

Wróciłem i sieję ferment. Wink
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 10:06 am

Blef to manipulacja. Dobrze zdefiniowałeś, chodzi właśnie o to, czy jesteś gotowy użyć przemocy.

A mi chodziło o podkreślenie, że MC nie zawołał o rzut i inny gracz - tutaj Mical - trochę to wykorzystał. Smile
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 10:10 am

Hej, spoko, chodzi mi głównie o wydźwięk fabularny, jak sprawa się ma z mechaniką napisałem wyżej - jak długo jesteście w stanie coś ustalić między sobą bez rzutu, ja o niego nie wołam.

I od razu przy okazji uwaga do Micala (do reszty zresztą też, prewencyjnie) - w przyszłości daj mi zdecydować, czy coś jest manewrem wymagającym rzutu w przypadku PvP, ok? Rola gracza to opisywanie działania postaci (w pbf - też deklaracje w przypadku rzeczy bardziej złożonych), rola MC to interpretowanie tego z punktu widzenia mechaniki i fikcji, trzymajmy się tego.

Bluff odnośnie użycia siły - użyłbym tu raczej manipulate niż go aggro. Realna gotowość użycia broni przy go aggro jest żelaznym wymogiem (według reguł i mojej ich interpretacji też). Manipulate zresztą świetnie pasuje do bluffu, a rzut na Hot też jest ok - w końcu to określa umiejętność przekonywania, charyzmę, więc zakładam, że umiejętność skutecznego blefowania też.

Ok, zapowiada się w fikcji rozmowa, take your time - macie dwa dni w realu (do końca wtorku), zanim przesunę counter... Proszę nie zmieniać miejsca i czasu akcji o więcej niż kilkadziesiąt metrów/minut. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 11:58 am

@rzuty: Ok, będę pamiętał. Read a person też zostawiać Tobie?

No i wreszcie chyba ogarniam, jak to jest z naprawianiem samochodów przez drivera. Może sobie jako improvement wziąć Workspace i jest fajnie. Very Happy
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 2:13 pm

Ja się jeszcze przyczepię.

Cytat :
Ani Snow ani Baddog nie są pewni, co się dzieje, choć ten drugi się domyśla, wie, że driver nie jest sobą. Widział coś podobnego. Czuł. Wąchał.

Kiedy klęka nieopodal, jakby zastanawiając nad tym, co zrobić, driver zamiera na chwilę,

Cytat :
Baddog spogląda z szoferki w dół z nieodgadnionym wyrazem twarzy.
?
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 2:27 pm

Założyłem, że klęknięcie odnosi się do Marilyna. Jeśli jest inaczej, winą obarczam speed-reading.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 3:42 pm

Trochę niejasno napisałem, ale miałem na myśli Baddoga, który przyklęknął nieopodal Marilyna, żeby mu się lepiej przyjrzeć. Sam obserwowany raczej się w tym momencie wił albo tarzał. Smile

Możemy spokojnie założyć, że zaraz po tym wrócił do szoferki, albo coś wyedytować, albo whatever.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 5:05 pm

Poprawione.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 5:11 pm

A, przy okazji, jeżeli deklaracja ewentualnej pomocy ze strony Baddoga nie była tylko zasłoną dymną, chciałbym poznać jakieś deklaracje odnośnie tego, co Baddog chce zrobić; i to niemal na pewno będzie angażować rzut +Weird, chyba cokolwiek by to było.

No, chyba że Baddog będzie chciał mu "pomóc" skalpelem...
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 5:34 pm

Custom move - kiedy pomagasz Marylinowi i wchodzisz do jego mózgu, rzuć + weird. Przy trafieniu, udaje ci się. Przy 7-9, wybierz 1 opcję. Przy miss, wszystkie.
- wyciągasz na wierzch jego najgorsze wspomnienia - dostaje -1 forward
- smażysz go - zadajesz 2 harm ap
- otwierasz jego mózg na maelstrom, bez jakiejkolwiek ochrony (good luck, sucker!)

rabbit
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 5:40 pm

Te he!
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 5:52 pm

Jeżeli Snow w jakiś sposób da znać, że jest na tak, plan polega na tym, żeby Marilyna obezwładnić i zacząć deprogramming. Jeśli Marilyn się zgodzi albo sam wyjdzie z propozycją, obejdzie się bez szarpaniny, tudzież smażenia mózgu.

Teoretycznie Baddog mógłby to załatwić przy pomocy swojej violation glove, ale bardzo podoba mi się wersja ze skórzanymi pasami i skalpelem. Pozbycie się implantu, synchronizacja fal mózgowych, takie tam. Byłoby bardziej filmowo no i ładnie uzasadniałoby wszelkie niepożądane skutki.

Przykro mi, Mical. To nieuniknione. Smile
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 5:54 pm

Zaraz coś napiszę. Jak się uda albo kolana, bo w pracy jestem.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 5:58 pm

Operacja swoją drogą, w tym miejscu chyba i tak nie ma na to warunków? A może się mylę...bom Pytanie czy Baddog próbuje jakiejś ingerencji umysł-umysł.

Pamiętajcie też, że macie kilka minut przed moim przekręceniem countera.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 6:01 pm

To kilka, czy kilkadziesiąt?

I jak to nie ma warunków. This is apocalypse. Chirurdzy z MASHa mogliby się od nas uczyć! xD
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 6:11 pm

Ok, przyjmuję. Ale to będzie acting under fire na samym wstępie..
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 6:12 pm

Ej, ale chcecie mi robić operację na otwartym mózgu na środku tej pieprzonej pustyni?

Może jednak lepiej umysł-umysł? Fimowość to jedno, ale ja chcę przeżyć, ya know.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyPon Wrz 20, 2010 6:58 pm

Trzeba było wziąć ten workspace, kiedy miałeś okazję. Wink

Umówmy się, że deprogramowanie będzie na zasadzie umysł-umysł, ale implant i tak trzeba będzie wykroić z okolic kręgosłupa. Będzie mdląco hardkorowo, ale bez operacji na otwartym mózgu pośrodku Sonory.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue3/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (3/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyWto Wrz 21, 2010 9:18 am

Na potrzeby opisu i fikcji nadmienię i zaspoileruję, że nie znajdziecie żadnego implantu. To ślad po zastrzyku, jakby ktoś coś wstrzyknął w rdzeń kręgowy.

Przy okazji przypominam, że ruch open brain for psychic maelstrom można wykorzystywać do zdobywania informacji o konkretnych rzeczach. Naturalnie wiąże się to z ryzykiem (i dla spójności historii nie chciałbym, żebyśmy to robili co dwa posty... Smile).
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue0/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyWto Wrz 21, 2010 3:34 pm

Dobra, to ten, Paulo, scena jest Twoja. Driver jest przerażony, w zamian za pomoc obieca cokolwiek właściwie. Jeśli chcesz dać jakiś dialog to go po prostu napisz tak, jak Ci pasuje. Very Happy
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Setup plus komentarze - Page 9 Left_bar_bleue1/5Setup plus komentarze - Page 9 Empty_bar_bleue  (1/5)

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyWto Wrz 21, 2010 4:16 pm

Znowu się przyczepię.

Nie ma żadnego wybuchu wściekłości, jest zblazowanie w stylu "mam cool na 3 corobićjakżyć".

Cytat :
Jednocześnie zachowuje spokój, jakby właśnie byli na pikniku.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 EmptyWto Wrz 21, 2010 4:27 pm

Poprawione. Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Setup plus komentarze - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Setup plus komentarze   Setup plus komentarze - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Setup plus komentarze
Powrót do góry 
Strona 9 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Komentarze
» Komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ale będzie jazda :: RPG :: Apocalypse World-
Skocz do: