ale będzie jazda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ale będzie jazda

łupu-cupu bęc
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Trybunał Obywatelski

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyCzw Paź 14, 2010 4:00 pm

Pytania, pretensje, pomysły.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Trybunał Obywatelski Left_bar_bleue3/5Trybunał Obywatelski Empty_bar_bleue  (3/5)

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyNie Paź 17, 2010 9:59 am

Wrzuciłem Rykowa, zasadniczo wyleczyłem się już z tajnych kart postaci, ale wrzuciłem w spoilery rzeczy, do których przypadkowo spotkana osoba nie ma dostępu. Nieźle ilustruje to umocowanie postaci w settingu i daje jasną informację, co wiadomo albo czego można się łatwo dowiedzieć, a czego nie.

Zastanawiam się, skąd by tu wytrzasnąć jakichś fajnych współgraczy.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyNie Paź 17, 2010 11:47 am

Żaden z mojej starej ekipy nie podjąłby się pisania opowiadania w ramach gry, a z fandomem jestem w kontakcie jedynie przez Was. Podejrzewam, że będziesz musiał przefiltrować swoich znajomych (lub znajomych znajomych) pod kątem chęci do PBFa i sentymentu do nWoD i/lub dystopii.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Trybunał Obywatelski Left_bar_bleue3/5Trybunał Obywatelski Empty_bar_bleue  (3/5)

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyWto Lis 16, 2010 2:49 am

Ja też nie znam nikogo ciekawego, komu by się chciało bawić w pebefy. Razz

Nieważne, grajmy w coś, jak się ktoś napatoczy, to dołączy. Jak nie, to trudno, jego/jej strata. Smile
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyCzw Lis 18, 2010 1:21 am

Dobra. Podejrzewam, że do poniedziałku wynajdę jakiś początek.

*oddala się w mrok chichocząc maniakalnie*
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyWto Lis 23, 2010 6:08 am

OK. Na początek chciałbym wiedzieć, co wydarzyło się wtedy w Astarocie i w jaki sposób odmieniło Wiktora. Jeśli potrzebujesz jakichś informacji co do kulisów tamtej przygody, pytaj śmiało.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Trybunał Obywatelski Left_bar_bleue1/5Trybunał Obywatelski Empty_bar_bleue  (1/5)

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptySro Lis 24, 2010 3:06 am

Hej, a jakbym wpadła na żalowy pomysł, żeby reanimować (o ile się da w przypadku wampira) swoją starą postać i wogle, to ile czasu minęło od wydarzeń w Astarocie?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
Trybunał Obywatelski Left_bar_bleue3/5Trybunał Obywatelski Empty_bar_bleue  (3/5)

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptySro Lis 24, 2010 11:32 am

Jack of Winters napisał:
OK. Na początek chciałbym wiedzieć, co wydarzyło się wtedy w Astarocie i w jaki sposób odmieniło Wiktora. Jeśli potrzebujesz jakichś informacji co do kulisów tamtej przygody, pytaj śmiało.

Opiszę niebawem co i jak, mam pomysł na kilka fajnych twistów i motywów, na razie widzę to tak:
- negocjacje się nie powiodły, mimo szczerych chęci Wiktora, uratha zaczęli zabijać zakładników i wkroczył TANK;
- mimo tego, że faktycznie nie wynikało to z jego błędu czy zaniedbania, Rykow czuje się winny;
- cała akcja skończyła się masakrą i zniszczeniem klubu, Crowless i Pies nie żyją;
- sądzę, że fajnie będzie, jeżeli siostra Wiktora przeżyła, ale ciężko ranna i obecnie w śpiączce;
- jego sympatia do nieludzi znacznie osłabła, racjonalizowanie postępowania terrorystów jako reakcji na ucisk Autorytetu zdaje się w tym przypadku nie działać;
- jeszcze większy dystans, jeszcze więcej zgorzknienia, wymyślę mu jakąś eskapistyczną pasję, żeby oddalić widmo czarnej depresji; sądzę, że pójdzie to w kierunku jakichś wirtualnych światów w Sieci.

Zabranie hovera to cios poniżej pasa. Rzuć pan chociaż jakiś exp na osłodę! ;P
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Trybunał Obywatelski Left_bar_bleue1/5Trybunał Obywatelski Empty_bar_bleue  (1/5)

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptySro Lis 24, 2010 1:03 pm

Cytat :
Zabranie hovera to cios poniżej pasa. Rzuć pan chociaż jakiś exp na osłodę! ;P
Proponuję pamiątkową koszulkę.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyCzw Lis 25, 2010 3:47 am

Pamiętaj, że Uratha nie działali jednomyślnie. Wielu nie miało zamiaru dokonywać masowej egzekucji. Większość była spoza wyspy. Spodziewali się ostrożności ze strony sił porządkowych, obecności mediów. Szybko stracili na to nadzieję. Zapalnikiem okazała się relatywnie mała grupa młodych desperatów, ale kiedy wkroczył TANK, dla żadnego nie było już odwrotu.

Wiktor najprawdopodobniej prowadził negocjacje z jednym z bardziej idealistycznych uratha. Mógł się dowiedzieć, że nieustająca "wojna z siłami Cienia" na kontynencie to, oprócz obrony Bostonu, także próby przejęcia enklaw nietkniętych przez hisil, a od pokoleń strzeżonych przez wilkołaki. Najwyraźniej hydroponiczne farmy po kontynentalnej stronie Bostonu nie są dość wydajne, a przecież ludności wciąż przybywa.

Wiktor mógł też być świadkiem aresztowania Snake'a. Tajemniczego towarzysza Psa zabrał czarny hover o klasycznym nadwoziu, niemniej bez wyraźnej marki. Przyciemniane szyby, garnitury w środku. Możliwe, że dwóch z nich pouczyło Wiktora o obywatelskim obowiązku milczenia, zanim udali się ze spanikowanym więźniem w stronę Wieży.

Wiktor ma środki pieniężne, żeby zafundować sobie legalnie swój prywatny kawałek sfery. Cokolwiek każe sobie zaprojektować, ale raczej nie większe niż letnia rezydencja brytyjskiego lorda wraz z przylegającymi terenami. Dla oka, naturalnie, taki świat może rozciągać się w nieskończoność, ale interakcja z nim jest ograniczona do tej właśnie przestrzeni. Ograniczony jest też "bukiet sensoryczny". Dotyk, wzrok, i słuch działają bez zastrzeżeń, zapachy są nieco mniej zróżnicowane niż w rzeczywistości, natomiast smaki niemal całkowicie pozbawione są niuansów. Słodkie, gorzkie, słone, kwaśne, dobre, niedobre. Seks jest możliwy i całkiem ciekawy, ale nie umywa się do rzeczywistości. Gdyby doktor Rykow miał zamiar poważniej nadwyrężyć swój budżet, mógłby sobie pozwolić na większy świat albo pełen wachlarz doznań zmysłowych.

Cytat :
Zabranie hovera to cios poniżej pasa. Rzuć pan chociaż jakiś exp na osłodę! ;P
Gdzie moje maniery? Dopisz sobie dyszkę. Rozdaj wedle uznania. A hovera nie zabrałem, tylko, no, tymczasowo wycofałem z gry. Smile

Cytat :
Hej, a jakbym wpadła na żalowy pomysł, żeby reanimować (o ile się da w przypadku wampira) swoją starą postać
Musiałbym przysiąść i pokombinować, jak by tu Was wkleić w jeden wątek. Nie wiem, czy dałbym radę z kilkoma jednocześnie. Jeśli Ci to nie przeszkadza (ani Paradoksowi), to nie ma problemu.

Cytat :
ile czasu minęło od wydarzeń w Astarocie?
Niesprecyzowana, choć mniejsza od dziesięciu, liczba miesięcy.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Trybunał Obywatelski Left_bar_bleue1/5Trybunał Obywatelski Empty_bar_bleue  (1/5)

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyPią Lis 26, 2010 2:47 am

Cytat :
Musiałbym przysiąść i pokombinować, jak by tu Was wkleić w jeden wątek. Nie wiem, czy dałbym radę z kilkoma jednocześnie. Jeśli Ci to nie przeszkadza (ani Paradoksowi), to nie ma problemu.
Ej, no jeśli to jakiś wielki problem, to przecież na siłę się nie pcham.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyPią Gru 10, 2010 1:46 am

Cytat :
Ej, no jeśli to jakiś wielki problem, to przecież na siłę się nie pcham.

Niekoniecznie wielki, ale jednak problem i wolę z góry uprzedzić o ewentualnych konsekwencjach. Kombinowałem dość długo, ale głowa mnie rozbolała od zbiegów okoliczności i ostatecznie zdecydowałem się na dwa oddzielne wątki. Nowy, dla Tristany, pojawi się... niedługo... jakoś. :p

Aha i dodaj Tris 10XP.

Cytat :
Wiktor ma środki pieniężne, żeby zafundować sobie legalnie swój prywatny kawałek sfery. Cokolwiek każe sobie zaprojektować, ale raczej nie większe niż letnia rezydencja brytyjskiego lorda wraz z przylegającymi terenami.

Bez pracy, niestety, będzie to obszar letniej rezydencji bez przylegających wrzosowisk i terenów łowieckich. Traktuję to jako Resources obniżone o jeden, więc dopisz sobie za straconą kropkę kolejne 6XP. Ewentualnie edytuj ostatniego posta. Wink
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
Trybunał Obywatelski Left_bar_bleue1/5Trybunał Obywatelski Empty_bar_bleue  (1/5)

Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski EmptyPią Gru 10, 2010 3:33 am

No ja właśnie nie chcę, żeby się łączyło, więc, jeśli mogę Cię trochę podkraść, Jack... Wink
Powolutku. Póki co, mam kilku magów do wymęczenia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trybunał Obywatelski Empty
PisanieTemat: Re: Trybunał Obywatelski   Trybunał Obywatelski Empty

Powrót do góry Go down
 
Trybunał Obywatelski
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ale będzie jazda :: RPG :: Boston 2420-
Skocz do: