ale będzie jazda
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ale będzie jazda

łupu-cupu bęc
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 blablabla zlot lipiec 2010

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyNie Cze 27, 2010 7:04 pm

Offtop wydzielony z tematu o mechanice AW.
Sel


Długo bym opowiadał, co się działo, więc odpuszczę sobie. Wink

A Avangarda brzmi interesująco. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie nic obiecać, ale z pewnością miło byłoby zagrać na żywo. Przyznam się od razu, że wychodzi mi to dużo gorzej niż na forum.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue3/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (3/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyNie Cze 27, 2010 7:46 pm

@Sel

Nid ściemnia, że ma sesję i #nicnieumie. Wink

@Jack

Avangarda jest tylko pretekstem w sumie. Od 18 lipca u nas na chacie masz nocleg i granie, płacisz za dojazd, wjazd na Avę (koło 30 PLN chyba) plus żarcie.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Cze 29, 2010 3:03 pm

Hmm. Podejrzewam, że mógłbym zrobić sobie kilkudniową przerwę od codzienności i uratować świat (albo i dwa) w dobrym towarzystwie i przy odrobinie alkoholu.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue1/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (1/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Cze 29, 2010 3:07 pm

Muahaha, mam urlop Wink. 19 - 23 lipca.
Ale najpierw musi się okazać, czy ja i Pdox mamy jeszcze gdzie mieszkać!
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue1/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (1/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Cze 29, 2010 3:48 pm

Dobra, mamy gdzie mieszkać, jest urlop, wszystko gut.
Jack, a może (ponieważ Pdox rzucił jakimś pomysłem o dekameronie rpg) miałbyś ochotę coś poprowadzić?
p.s. Dobre towarzystwo... ekhem. To aby na pewno do nas?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue3/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (3/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Cze 29, 2010 3:58 pm

Naprawdę byłoby fajnie, gdyby każdy coś poprowadził, choćby krótkiego. Tak jak pisałem wcześniej, na bank będę mógł poprowadzić Apocalypse World. Z pomysłu prowadzenia Monastyru chyba się jednak wycofam, bo przygotowanie tego zajmuje jednak zdecydowanie za dużo czasu i do pojedynczej sesji to nie ma za bardzo sensu.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue1/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (1/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Cze 29, 2010 4:00 pm

Grey ranks!
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue3/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (3/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Cze 29, 2010 4:21 pm

Grey Ranks nie ma stałego MG, więc ciężko mówić o prowadzeniu. Natomiast rzeczywiście warto spróbować. Może przeczytaj podręcznik? Im więcej osób będzie znało zasady, tym sprawniej to pójdzie.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptySro Cze 30, 2010 4:39 am

Poszukam. Jeśli znajdę, przeczytam. Ale zakładając, że ja również miałbym poprowadzić coś w mniej-niż-powszechnie-znanym systemie, musiałbym najpierw znaleźć jakiś dla siebie i zaznajomić się z jego zasadami. Jakieś sugestie?
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue3/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (3/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptySro Cze 30, 2010 8:14 pm

Hej, wcale nie ma wymogu prowadzenia czegoś w mniej-niż-powszechnie-znanym systemie. Chodzi o to, żeby był to materiał do czegoś bliskiego jednostrzałówki.

Chociaż dla mnie to właściwie tożsame, jakoś nie potrafię patrzeć na mainstreamowe systemy inaczej niż przez pryzmat kobylastych kampanii... :/

Ale z autorskich hacków na nWoD Boston wydaje się dobrym pomysłem. Twisted Evil

p.s. Przy "odrobinie" alkoholu? To na pewno nie o nas. bounce
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyCzw Lip 01, 2010 12:07 am

Cytat :
Hej, wcale nie ma wymogu prowadzenia czegoś w mniej-niż-powszechnie-znanym systemie. Chodzi o to, żeby był to materiał do czegoś bliskiego jednostrzałówki.


Uważaj. Nie jestem ponad poprowadzenie dungeon hacka w najnowszym D&D z kapslami od piwa zamiast figurek. Wink

Ale jeśli znajdą się chętni do Bostonu, bardzo chętnie się tym zajmę. Dobrze byłoby wiedzieć z wyprzedzeniem, jakiego typu sesja to ma być. Film akcji, thriller polityczno-szpiegowski, sci-fi horror czy może dramat obyczajowy? Mógłbym do czasu zlotu ukisić kilka pomysłów.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue3/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (3/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyCzw Lip 01, 2010 6:50 pm

Pełen akcji thriller polityczno-szpiegowski z motywami horroru. Dramaty obyczajowe będziemy mieli przy innych sesjach i w nadmiarze. Sci-fi horror zresztą mamy w defaulcie, przecież tam się gra wodowym cholerstwem. ;P

A na D&D też znajdą się chętni, nie martw się! Wink
Powrót do góry Go down
mical von mivalsten
Mistrz Ciętej Riposty
mical von mivalsten


Posts : 119
Punkty Fandomu : 7
Join date : 15/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Driver
Name: Marilyn
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue0/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (0/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyCzw Lip 01, 2010 10:58 pm

Najnowszym? Znaczy, 4.0? Na 3.5 bym się pisał, bo znam mechanikę. W 4.0 jest tyle zmian, że nie umiem munchkinować. A bez tego sesja ssie. Very Happy
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue3/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (3/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyPią Lip 02, 2010 12:52 pm

Hmmm, Grey Ranks przydałoby się w formie papierowej, nie znoszę tych pdfów, a trzeba sobie przypomnieć to i owo.

Ściągnąłem Stanisława Grzesiuka, tak w temacie. Wyobraźcie sobie ten klimat przedwojennej Warszawy:

nie masz cwaniaka,
nad warszawiaka,
chcesz z nami zacząć,
to se najpierw trumnę kup!
Razz
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyPią Lip 02, 2010 7:56 pm

A propos inspiracji, kuzyn poczęstował mnie ostatnio cyberpunkowym wizualnym cukiereczkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=i6JTvzrpBy0
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue1/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (1/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyPią Lip 02, 2010 9:52 pm

Jack of Winters napisał:
A propos inspiracji, kuzyn poczęstował mnie ostatnio cyberpunkowym wizualnym cukiereczkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=i6JTvzrpBy0

Awesome!

CO prawda już sam napis Square Enix przyprawił mnie o ciarki, ale to szczegół Wink.
Powrót do góry Go down
Jack of Winters
Bla?
Jack of Winters


Posts : 98
Punkty Fandomu : 13
Join date : 24/06/2010

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyPon Lip 12, 2010 9:44 pm

W związku z problemami logistycznymi będę w Warszawie dopiero w poniedziałek. Założywszy, że zaproszenie jest aktualne. Smile
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue3/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (3/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Lip 13, 2010 1:43 pm

Daj znać o której w ten poniedziałek & jakiś kontakt, te rzeczy.
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue1/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (1/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Lip 13, 2010 5:28 pm

Jack, jak możesz to włącz sobie Buzz w gmailu, bez sensu gadać o zlocie w dwóch miejscach, a obecnie cały spam w tym temacie idzie poprzez Buzz.
Powrót do góry Go down
Paradoks
Fuckin' Praise Seeker
Paradoks


Posts : 292
Punkty Fandomu : 16
Join date : 15/05/2010
Location : Polska

Apocalypse World Character
Role: NPC
Name: Legion
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue3/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (3/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Sie 03, 2010 6:58 pm

Zlot i po zlocie, z mojej strony podsumowanie.

Ogólnie.

Bardzo udanie - cieszę się, obyło się bez żadnych krzywych akcji, było przyjemnie, nie wydaliśmy za dużo kasy na żarcie, bo dało się ugotować coś w domu, w dodatku dużo graliśmy, a niewiele pieprzyliśmy o głupotach, co się liczy.

Z mojej strony minusem jest fakt, że nie dotarłem znów na Awangardę i znów mieliśmy lokalną Alternatywę. Wink Żałuję głównie tej Gry o Tron cholernej i w końcu się wkurzę i ją po prostu kupię, kogoś zawsze się zmusi do zagrania, nie?

Granie

Oczywiście już nie pamiętam ile dokładnie sesji zagralismy, ale zdaje mi się, że wychodziło mniej-więcej po dwie dziennie, co daje około 14. Jak dla mnie - imponujące, nic tez dziwnego, że pod koniec chyba wszyscy bylismy już nieco zmęczeni naporem fikcji - ja na pewno, ale jednocześnie NA PEWNO tez czuję wielki niedosyt INFOCALYPSE nida. Cyberowy klimat z elegancką mechaniką AW, wow. No i dobrze mi się grało Kim.

W co graliśmy- garść impresji, niekoniecznie po kolei.

Apocalypse World by me, dwie sesje, obie niezbyt udane, niestety. Mam wrażenie, że było kilka fajnych momentów, ale większość ogólnie taka sobie. powodów było pewnie kilka, z mojej strony pewnie zupełny brak umiejętności zarządzania dużą grupą graczy, w większej części nastawionej reaktywnie. Po raz kolejny okazuje się, że jak dla mnie grupa czterech osób, łącznie z ewentualnym prowadzącym, jest idealna.

Infocalypse World, czyli cyberpunkowa przeróbka AW by nid.
Trzy sesje, zmienny skład (gościnnie wystąpił Mical, zajmując sporo czasu wprowadzaniem swojej postaci, troche bez sensu, skoro nie było go juz na kolejnej sesji, well...).
Ogólnie jednak, jak dla mnie, dużo erpegowego awesome'u i w zasadzie ciężko mi znaleźć coś co jakoś szczególnie ssało - oprócz może faktu, że lepiej by było, gdyby sesji w tej historii było 4, nie 3. Ale skoro czuć niedosyt, to znaczy że było bardzo ok, no nie?

Poison'd - dwie sesje? Dla S., P. i mnie to była inauguracja, z graczy wcześniej grał tylko vh, prowadził nid. Nastawiłem się na zabawne granie, trochę błaznowania, ot, piraci to piraci, nawet te ich grzechy jakoś tak w krzywym zwierciadle widziałem. Chyba ostatecznie wyszła przygodowa i pełna akcji, ale jednak komedia, czyli to, czego się spodziewałem; aczkolwiek rozumiem, że można w to grać też na poważnie?
Side note - muszę przyznać, że ciekawie działa system motywacji, od pewnego momentu zacząłem go aktywnie używać i moja postać przy okazji chamskiego nabijania sobie statów, zaczęła też naprawdę się zmieniać, aby na koniec dojść do punktu, o dojście do którego bym jej za cholerę nie podejrzewał (przejęcie Resolution, atak na holenderską kolonię w celu wywołania wojny, jakieś przyszłe plany polityczne - hej, czyżby to wychodziło granie w WoDa Ventrue przez parę lat, ten syf chyba zostaje we krwi ;P). Ciekawe.

Last Train out of Warsaw - Hmm.
Za dużo ludzi - standard.

Dwa, cooperative storytelling bez elementu wyzwania chyba po prostu mnie mało pociąga, wychodzi na to, że w grze szukam - choć trochę - jakiegoś elementu rywalizacji, niekoniecznie z innymi graczami, może byc też z grą. Może być trochę losowości, jeszcze lepiej jak jest jakiś wybór taktyczny, może konieczność zgadnięcia czegoś, rozwój postaci - ot wyzwania-nagroda jest tym elementem gry, który jest dla mnie niezbędnty w jakiejś formie. Opowiadanie dla opowiadania, czysta agenda narratywistyczna (w moim rozumieniu - może być cokolwiek, byle tylko wyszła fajna historia) chyba mnie trochę nudzi.

To, co wydało się ciekawe - podział kontroli elementów opowieści (Fear, Violence, Outsiders, etc.) - zdaje się, że nie zostało przez nas zbyt aktywnie wykorzystane. Za to z pewnością warte wzięcia pod uwagę przy różnychy projektach (BI się kłania, hehehe).

Sesja w City of Birds - niby, w sumie, też collaborative storytelling, bez wyraźnego orzekania o zwycięstwie bądź przegranej (bo i bez stawek), a jednak przypadło mi do gustu bardziej. Może dlatego, że graczy o połowe mniej (choc tu, dla odmiany, o jedna osobe za mało do ideału mechaniki opowiadania). Tutaj jednak wyraźnie widać bylo co najmniej możliwość konkurowania przeciwnych wizji, kilka śmiesznych narzędzi (sekrety, choć niestety mi do szczęścia przydałyby się jakieś bardziej "zmechanizowane" aspekty ich użycia, "jeżeli robię X, to Y" - jeżeli wszystko jest wyłącznie umowne, traci dla mnie walor grywalności.

Niemniej jednak wyszła nam dosyć fajna historia w super dekoracjach (ZIMA!!! Wink) - monastyrowe klimaty, okultyzm, osiemnasty wiek, skrzyżowanie St.Petersburga ze stolicą Cesarstwa Kordu, spiski, tajne bractwa, etc. podobało mi się.

Dwie sesje The Drifter's Escape- z początku sądziłem, że nie chwytam mechanizmu rozgrywki, ale w końcu okazało się, że nie chwytam po prostu konceptu driftera. Grę oceniam jako fajną, widzę jej potencjał, jest element rywalizacji, super może wychodzić kuszenie przez diabła i człowieka... ale niestety jest kompletnie nie dla mnie, bo po prostu "nie czuję tru drifterskości"; sorry, ale jakoś nie ciągnie mnie osiąganie wolności i realizacja marzeń przez włóczenie się po świecie, wyłudzanie od kogoś pomocy lub pieniędzy i tego typu rzeczy. Cóż, trudno, może taka już ze mnie faszystowska świnia, a może moja duma mniej cierpi przy tyraniu w korporacji, niż przy żebraniu i kradzieży. ;P

A, zapomniałbym o Dogs in the Vineyard, czyli kolejna grę Vincenta Bakera, w którą graliśmy już tradycyjnie. Nie pamiętam, czy była jedna czy dwie sesje, ale tym razem zdaje się, że nikogo nawet nie zastrzelilismy, za to podjęlismy sporo dziwnych decyzji.

No, graliśmy jeszcze w planszową Cywilizację, do ostatniej tury trzymającą w napięciu; wiem, że chłopaki "grali" też w Dead Earth, ale chyba postacie umarły jakoś na etapie tworzenia, podczas rzutów k1000 w tabeli mutacji. Wink Czy było coś jeszcze, szczerze mówiąc już nie pamiętam.

Co ciekawe, udało nam się chyba dla odmiany zagrać we wszystko, w co chcieliśmy (poza Ganakogok, które ja chciałem, ale jakoś nie starczyło czasu/ochoty). Ogólnie, jeszcze raz - bardzo, bardzo ok i z chęcią bym to powtórzył.
Ale teraz potrzebuję nawet jeszcze odrobinę czasu na odpoczynek od RPG - za dużo fikcji! Za parę dni mi pewnie przejdzie, czekam zresztą na kontynuację AW Sereny.

Można już myśleć o kolejnym zlocie.


Ostatnio zmieniony przez Paradoks dnia Wto Sie 03, 2010 7:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Selyuna
Fuckin' Queen of Everything
Selyuna


Posts : 268
Punkty Fandomu : 12
Join date : 19/05/2010

Apocalypse World Character
Role: Battlebabe
Name: Snow
Experience:
blablabla zlot lipiec 2010 Left_bar_bleue1/5blablabla zlot lipiec 2010 Empty_bar_bleue  (1/5)

blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 EmptyWto Sie 03, 2010 7:10 pm

Hej hej, a nie będzie imiennej listy podziękowań? Przed resetem to był fandom, no. :/

Nigdy więcej zlotów w lipcu. Never. Rezerwujcie czas w sierpniu za rok. No i może jakoś tak na zimę też by się przydało coś skombinować. Zwłaszcza że po tym jak współlokator się nam wyprowadzi będzie więcej miejsca do spania i większa swoboda.
(boleśnie przeżyłam nocną rozłąkę z moim Wintermute).

Z sesji naaajbardziej podobało mi się Infocalypse World. Dostałam po dupie, za bardzo grałam sobą, czuję się sponiewierana psychicznie sceną śmierci jednego NPCa. Chcę jeszcze.
(już mam koncept co dalej zrobić z tej postaci).

Najmniej podobał mi się mój epicki katar na pierwszej sesji (AW Pdoxa). Fallout po sprzątaniu pokoju, niestety. To wpłynęło na mój odbiór, a raczej brak odbioru.
Driftera też nie za bardzo załapałam. Nie do końca wiem czemu. Może dlatego że wolno uczę się nowych gier (moje pierwsze sesje w AW i DiTV też były drogą przez mękę).

Za to strasznie podobało mi się tworzenie historii w "City of Birds".

"Last Train out of Warsaw" był IMO fajny. Zwłaszcza kiedy się ogarnęliśmy i pojawiła się większa kontrola nad tym, kto i jaką ma scenę. Podobało mi się to, że z początku kiedy zobaczyłam postacie i wybrałam sobie swoją, pomyślałam "do cholery nie, nie zagram tym, jak mam niby to zrobić". A potem po prostu to zrobiłam Wink.

Ach, no i było jeszcze "Dogs in the Vineyard", fajne jak zawsze. Ogólnie jak to stwierdził nid, wyszło nam coś na kształt tygodnia z Vincentem Bakerem. Wink


p.s. Pdox, piszę fronty ;D Serio.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





blablabla zlot lipiec 2010 Empty
PisanieTemat: Re: blablabla zlot lipiec 2010   blablabla zlot lipiec 2010 Empty

Powrót do góry Go down
 
blablabla zlot lipiec 2010
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zlot 2011, 8-15 SIERPNIA, WARSZAWA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
ale będzie jazda :: Pieprzony fandom :: NonOFFTOP-
Skocz do: